# Ústavní soud, sp. zn. IV.ÚS 272/04

- Soud: Ústavní soud
- Spisová značka: IV.ÚS 272/04
- ECLI: ECLI:CZ:US:2004:4.US.272.04
- Typ rozhodnutí: Usnesení
- Datum rozhodnutí: 12. 10. 2004
- Datum zveřejnění: 30. 10. 2007
- Předmět řízení: právo na soudní a jinou právní ochranu
- Klíčová slova: důkaz/volné hodnocení
- Dotčené předpisy: 141/1961 Sb., § 2 odst.6; 2/1993 Sb., čl. 40 odst.3

## Výrok

Návrh se o d m í t á .

## Odůvodnění

Ústavnímu soudu byl dne 11. srpna 2004 doručen výše uvedený návrh. Výzvou ze dne 19. srpna 2004, doručení vykázáno dne 23. srpna 2004, byl stěžovatel vyzván k odstranění vad návrhu. K tomu byla stěžovateli určena lhůta 40 dnů od doručení výzvy. Byl upozorněn, že jinak bude jeho návrh odmítnut podle ustanovení § 43 odst. 1 písm. a) zákona č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu, ve znění pozdějších předpisů.

Lhůta pro odstranění vad návrhu uplynula marně již 4. října 2004. Protože stěžovatel v této lhůtě a ostatně ani do dnešního dne vady svého návrhu neodstranil, Ústavní soud usnesením podle § 43 odst. 1 písm. a) zákona o Ústavním soudu soudcem zpravodajem návrh odmítá.
Poučení:Proti usnesení Ústavního soudu není odvolání přípustné.
V Brně dne 12. října 2004

JUDr. Pavel Rychetský v. r.
soudce zpravodaj

---

[Kanonická webová stránka](https://pravnianalyza.cz/judikaty/us/IV-US-272/04-04)
