# Ústavní soud, sp. zn. III.ÚS 57/03

- Soud: Ústavní soud
- Spisová značka: III.ÚS 57/03
- ECLI: ECLI:CZ:US:2003:3.US.57.03
- Typ rozhodnutí: Usnesení
- Datum rozhodnutí: 22. 4. 2003
- Datum zveřejnění: 30. 10. 2007
- Předmět řízení: základní práva a svobody/svoboda osobní
- Klíčová slova: důkaz/volné hodnocení
- Dotčené předpisy: 141/1961 Sb., § 2 odst.6; 2/1993 Sb., čl. 8

## Výrok

N á v r h s e o d m í t á .

## Odůvodnění

Navrhovatel se návrhem, doručeným Ústavnímu soudu dne 4. 2. 2003 domáhal revize rozsudku blíže neurčeného soudu čj. 2 T 72/94-159.
Protože uvedený návrh nesplňoval všechny náležitosti vyžadované zákonem č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu, ve znění pozdějších předpisů, byl navrhovatel vyzván ve smyslu ustanovení § 41 písmeno b) cit. zákona k odstranění vad návrhu ve lhůtě, která mu byla stanovena na 30 dnů. Výzva byla navrhovateli doručena dne 25. 2. 2003. Konec výše uvedené lhůty připadl na den 27. 3. 2003.
S ohledem na to, že navrhovatel neodstranil vady návrhu ve lhůtě k tomu určené, nezbylo Ústavnímu soudu než návrh na zahájení řízení podle § 43 odst. 1 písmeno a) zákona č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu, ve znění pozdějších předpisů, odmítnout.

P o u č e n í : Proti tomuto usnesení není odvolání přípustné.

V Brně dne 22. dubna 2003

---

[Kanonická webová stránka](https://pravnianalyza.cz/judikaty/us/III-US-57/03-03)
