# Ústavní soud, sp. zn. III.ÚS 414/05

- Soud: Ústavní soud
- Spisová značka: III.ÚS 414/05
- ECLI: ECLI:CZ:US:2005:3.US.414.05
- Typ rozhodnutí: Usnesení
- Datum rozhodnutí: 26. 9. 2005
- Datum zveřejnění: 18. 12. 2007
- Předmět řízení: základní práva a svobody/svoboda osobní/vazba
- Klíčová slova: vazba/prodloužení
- Dotčené předpisy: 141/1961 Sb., § 71 odst.4, § 71 odst.6; 2/1993 Sb., § 38 odst.2; 209/1992 Sb., čl. 5 odst.3, čl. 5 odst.4, čl. 6 odst.1

## Výrok

Návrh se o d m í t á .

## Odůvodnění

Ústavnímu soudu byl 5. srpna 2005 doručen výše uvedený návrh, který však nebyl podepsán, předložen v předepsaném počtu stejnopisů, vzhledem k petitu nebyli dostatečně, resp. vůbec označeni účastníci a vedlejší účastníci řízení, plnou moc nebylo lze označit jako speciální. Advokát navrhovatele byl vyzván dopisem ze dne 12. srpna 2005 (doručení vykázáno 17. srpna 2005) k odstranění vad podání ve lhůtě 2 týdnů.
Lhůta k odstranění vad uplynula marně 31. srpna 2005 a ani do dnešního dne nebyly vady podání odstraněny. Ústavní soud proto usnesením podle § 43 odst. 1 písm. a) zákona o Ústavním soudu soudcem zpravodajem návrh odmítá.
Poučení:Proti usnesení Ústavního soudu není odvolání přípustné.
V Brně dne 26. září 2005
JUDr. Pavel Rychetský v. r.
soudce zpravodaj

---

[Kanonická webová stránka](https://pravnianalyza.cz/judikaty/us/III-US-414/05-05)
