# Ústavní soud, sp. zn. III.ÚS 177/99

- Soud: Ústavní soud
- Spisová značka: III.ÚS 177/99
- ECLI: ECLI:CZ:US:1999:3.US.177.99
- Typ rozhodnutí: Usnesení
- Datum rozhodnutí: 9. 6. 1999
- Datum zveřejnění: 30. 10. 2007

## Text rozhodnutí

III. ÚS 177/99

Ústavní soud ČR rozhodl ve věci ústavní stížnosti navrhovatele J. G.,
t a k t o :
N á v r h s e o d m í t á .
O d ů v o d n ě n í
Navrhovatel podal dne 7. 4. 1999 ústavní stížnost, která byla doručena Ústavnímu soudu o den později. Podaná ústavní stížnost směřovala proti jednání Okresního soudu v Karviné ve věci, sp.zn. 8 T 106/96.
Protože uvedený návrh nesplňoval všechny náležitosti vyžadované zákonem č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu, ve znění pozdějších předpisů, byl navrhovatel vyzván ve smyslu ust. § 41 písmeno b) citovaného zákona k odstranění vad návrhu ve lhůtě, která mu byla stanovena na 30 dnů. Výzva byla navrhovateli doručena dne 26. 4. 1999. Konec výše uvedené lhůty připadl na den 26. 5. 1999.
S ohledem na to, že navrhovatel neodstranil vady návrhu ve lhůtě k tomu určené, nezbylo ústavnímu soudu, než návrh na zahájení řízení podle § 43 odst. 1 písmeno a) zákona č. 182/1993 Sb., ve znění pozdějších předpisů, odmítnout.

P o u č e n í : Proti tomuto usnesení není odvolání přípustné.

V Brně dne 9. června 1999

---

[Kanonická webová stránka](https://pravnianalyza.cz/judikaty/us/III-US-177/99-99)
