# Ústavní soud, sp. zn. II.ÚS 191/05

- Soud: Ústavní soud
- Spisová značka: II.ÚS 191/05
- ECLI: ECLI:CZ:US:2005:2.US.191.05
- Typ rozhodnutí: Usnesení
- Datum rozhodnutí: 30. 5. 2005
- Datum zveřejnění: 13. 12. 2007
- Předmět řízení: hospodářská, sociální a kulturní práva/právo na ochranu rodičovství, rodiny a dětí; právo na soudní a jinou právní ochranu /spravedlivý proces /rovnost účastníků řízení, rovnost "zbraní"
- Klíčová slova: dítě, rodiče, důkaz/volné hodnocení
- Dotčené předpisy: 2/1993 Sb., čl. 32; 94/1963 Sb., čl.; 99/1963 Sb., § 132

## Výrok

Návrh se o d m í t á .

## Odůvodnění

Ústavnímu soudu bylo 1. dubna 2005 doručeno v záhlaví uvedené podání navrhovatele. Výzvou ze dne 14. dubna 2005, doručení vykázáno 20. dubna 2005, byl navrhovatel vyzván k odstranění vad návrhu. K tomu byla stěžovateli určena lhůta 1 měsíce od doručení výzvy. Byl upozorněn, že jinak bude jeho návrh odmítnut podle ustanovení § 43 odst. 1 písm. a) zákona č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu, ve znění pozdějších předpisů.

Ústavní soud konstatuje, že lhůta k odstranění vad návrhu uplynula dne 20. května 2005, aniž by vytýkané vady byly odstraněny. Ústavní soud proto usnesením podle § 43 odst. 1 písm. a) zákona o Ústavním soudu soudcem zpravodajem návrh odmítá.

---

[Kanonická webová stránka](https://pravnianalyza.cz/judikaty/us/II-US-191/05-05)
