# Ústavní soud, sp. zn. II.ÚS 1820/07

- Soud: Ústavní soud
- Spisová značka: II.ÚS 1820/07
- ECLI: ECLI:CZ:US:2007:2.US.1820.07.1
- Typ rozhodnutí: Usnesení
- Datum rozhodnutí: 7. 8. 2007
- Datum zveřejnění: 28. 8. 2007

## Výrok

Ústavní stížnost se odmítá.

## Odůvodnění

Dne 17. 7. 2007 bylo Ústavnímu soudu doručeno podání stěžovatele, v němž brojil proti rozhodnutí obecného soudu uvedenému v záhlaví tohoto usnesení.

Vzhledem k tomu, že podání vykazovalo množství obsahových a formálních vad, byl stěžovatel, resp. právní zástupce, vyzván k jejich odstranění tak, aby do pěti dnů ode dne doručení výzvy měl Ústavní soud k dispozici bezvadnou a projednatelnou ústavní stížnost.

Z dodejky osvědčující datum doručení výzvy k odstranění vad soudce zpravodaj zjistil, že výzva byla doručena dne 30. 7. 2007, takže výše uvedená lhůta k odstranění vytýkaných vad uplynula dne 4. 8. 2007.

Vzhledem k tomu, že ani k dnešnímu dni Ústavní soud nedisponuje řádnou ústavní stížností, nezbylo soudci zpravodajovi, než návrh podle ust. § 43 odst. 1 písm. a) zákona č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu, ve znění pozdějších předpisů, mimo ústní jednání bez přítomnosti účastníků usnesením odmítnout.

---

[Kanonická webová stránka](https://pravnianalyza.cz/judikaty/us/II-US-1820/07-1)
